pożar samochodu Renault Trafic autostrada A4 bramki balice 09.06.2015 godz 16,15


- http://miss-wsi.rolnicy.com/wyniki-laska_na_sianie.html:
- KSU73KE :d Pamiętać :D
- A ja pomijając wszystko - od chaosu po zle uzycie gasnic i znieczulice kierowcow należy zauważyć fakt chwalebnej postawy mundurowych.
Policja jest od pilnowania porządku a nie wyręczania strażaków. A tu jedyną osoba biegającą z gaśnicami jest nie 1 z 30 kierowców (zajety narzekaniem na korek i nie jadącą strażą) ale wlasnie policjant. A dojazd radiowozu z gasnicami z całej komendy? Super.
- zajebac z kopa w ten szban i by sie otwar !
- tysiace samochodów jakby kazdy dał gaśnice to by udalo sie stłumić w zarodku
- spalił się ze wstydu
- To już jest jakaś żenada chyba najdroższy odcinek niby autostrady na świecie. Nie da się otworzyć awaryjnie szlabanu żeby nissana wypuścić ??? Nie ma awaryjnego wjazdu dla straży musi jechać na około ??? Auto się pali a bramki dalej działają kasa leci dalej i to jest najważniejsze. A pomyślał ktoś że na pace tego auta mogły być np. butle z tlenem ??? Nie można było otworzyć bramek i wypuścić ludzi z autostrady a tak spowodowali tylko korek i jeszcze większe zagrożenie. Co  tam ludzie i auta ważne żeby się kasa zgadzała. Kilkadziesiąt km niby autostrady 20 zł i ciągłe remonty. Bez komentarza.
- k...a kompletny chaos...brak slow
- widać katastrofalny stan szkoleń BHP w Polsce. To auto można było uratować. Jakby tylko ludzie coś wynieśli ze szkoleń BHP. Po pierwsze dysze należało włożyć do komory silnika trochę uchylając maksę po drugie należało odpalić wszystkie dostępne gaśnice na raz. Używanie jednej gaśnicy po drugiej i "psikanie" po masce jest bezcelowe. Cywilom to się nie dziwię bo oni to na szkoleniu BHP nigdy nie byli ale żeby policja miała taki braki w wiedzy to jest kompromitacja
- Te gaśnice samochodowe to jakaś porażka..
- i czym teraz koń rafał bedzie jeżdził do roboty? :P
- To był Opel Vivaro :)
- Jestem 1:)
- Dołączcie do dyskusji.

Dane:

Widziano: 26892 w ods.
Czas: 12m 52s w s.
Ocena: 52 w pkt.
Powyższe dane dotyczą
pożar samochodu Renault Trafic autostrada A4 bramki balice 09.06.2015 godz 16,15.