Protest rolników przeciwko wyprzedaży Polskiej ziemi - Szczecin 2012


- Dyskusja oraz wasze zdanie na temat:
- Psy szczekaja a karawana jedzie dalej...
- niektórych którzy gadają przez radio takie głupoty że żal mi ich słuchać nie miała świnia gospodarstwa a się najwięcej mądruję to bym ich powiesił
- PO TO BYLA UNJIA NIEMCOM POTRZEBNA ZEBY WZIASC BEZ STRZALOW ARMATNICH CO CHCA JAK SWOJE! ,A SPRZEDAWCZYKI SEJMOWE ZA SREBRNIKI SPRZEDADZA MATKE POLSKE, SZLAK CZLOWIEKA Z NIEMOCY TRAFIA, TO MUSI WSZYSTKO JEBNAC, PALKA SIE JUZ PRZEGLA.!!!!!!!
- jest juz za pózno,złodzieje juz niemcom wszystko sprzedali
- Luknijcie na ZMIELENI.PL W MAJU 2013 protest o zmianę ordynacji wyborczej z Solidarnością ! zapraszam Jednomandatowe okręgi wyborcze to nadzieja na zmianę!!!
- Jak myślicie, gdyby nie PSL z Pawlakiem na czele to Tusk by nie miał możliwości olewać rolników? A kto Pawlakowi dał mandat?
- dlaczego to tylko bylo pokazane tylkow tv trwam?
- Rząd donalda ma nas rolników w dupie!!!!!!!!! tylko potrafią wymyślać jak nam życie utrudź i pieniążki wyciągnąć z naszej kieszeni. Bo to my polski ROLNIK utrzymuje ten KRAJ.
- wcale nie jest powiedzane ze on to komentowal zeby tych rolnikow oczernic, mi sie wydaje ze byla tam taka ironia, ze gowno zrobia poprostu.. tez tak mysle, wybrali sobie to mają: najpierw millera pozniej tuska. niech tusk opodatkuje jeszcze podatki zeby ludzie przymierali glodem niech wyjda na ulice z kamienami, tylko tak mozna zmienic ten system!!!!! jest mi wstyd za ten narod ze łyka scierwo medialne i glosuje tak ze widac tego teraz efekty, a jesli wybory byly sfalszowane to przepraszam ;)
- to jest POlityka Tuska, do tego wlasnie prowadzi !
- Jestem za !!!
- przerabialem wiele lat historie polski jestem samoukiem przed rozbiorami tez nic nie przewidywano w 1939 podobnie brawo !!!!!!!!!!!! piekna przyszlosc dla naszych i waszych dzieci dziekuje pozdrawiam jeszcze sa madrzy ludzie ...
- macie racje rolnicy. Szkoda, że nie ma wiecej Polaków w Szczecinie. Widac tylko wieś wie co jest grane a reszta to pokolenie TVNU i wyborczej
- ja temu co gadał przez cb. to bym tą pała w ten pusty łeb przyje.... by może wtedy zrozumiał o co walczymy my rolnicy, my polacy, choć on się do nich nie zalicza i niech on sobie wbije w ten pusty czerep że dzięki nam rolnikom ma co do garnka włożyć. !!!
- Temu kto ironicznie pytał czy rolnicy są tacy biedni?- odpowiadam, ten sprzęt to własność banków i to nie polskich, więc nie zazdrość i ciesz się że masz co jeść a po drugie nikt Tobie nie broni być rolnikiem.
- Ziemię za którą polski żołniarz oddał swoją krew i życie antypolscy dywersanci nie chcą sprzedać polskim rolnikom. To oni zniszczyli polskie stocznie , huty, cukrownie, banki i tysiące zakładów i wyprodukowali miliony bezrobotnych. Jeżeli nie postawimy oporu wyprzedadzą nas do końca.
- Gdyby Polską rządzili Polacy to polscy rolnicy nie musieliby walczyć o ziemię którą dla Narodu Polskiego wywalczył polski żołnierz oddajac za nią swoją krew i życie, byłyby polskie stocznie, polskie huty, polskie cukrownie, polskie banki itd.- to wszystko zniszczyli antypolscy dywersanci. Z antypolską dywersją powinien walczyć cały naród bo sami rolnicy Polski nie obronią. Wyprzedaż Polski to ZDRADA - nasi żołnierze nie po to przelali krew .
- Sądzę że oddamy ziemie za półdarmo i samo będziemy pracować dla cudzoziemców na kiedyś własnych ziemiach. Historia lubi się powtarzać ale panowie w sejmie i rządzie wolą sobie nabijać kabzy. A za dwadzieścia lat dzieci tych ludzi powiedzą im tatusiu, mamusiu dlaczego sprzedaliśmy własne ziemie?
- Walesa powiedzial, ze on by sie nie patyczkowal zestrajkujacymi tylko wyslal Policje z palkami by porzadek z tymi ........... zrobili! No coz, koles Bolek przeszdl szkolenie u tych co lubili palowac, marza mu sie dawne czasy ? Co do rolnikow, sami decydujecie komu sprzedacie ziemie, czy warszawskim biznesmenom ktorym obojetne jest kto od nich odkupi dzialki czy Polakom ktorzy chca w te ziemie zainwestowac. Co dadza protesty skoro politycy i tak robia co chca byleby ich w UE po ramieniu klepali
- Ten co powiedział "pała po plecach dostaniecie[..]" sam jest pałą i nie rozumie tego że obcokrajowcy wykradaja nam POLSKĘ po kawałku !!!! :(
- zespół na wesele.

Dane:

Widziano: 7490 w ods.
Czas: 24m 55s w s.
Ocena: 85 w pkt.
Powyższe dane dotyczą
Protest rolników przeciwko wyprzedaży Polskiej ziemi - Szczecin 2012.