protest rolników w szczecinku part VII 01.02.2013


- Dyskusja oraz wasze zdanie na temat:
- Niewidze po wpisach zadnej solidarnosci z rolnikami, polski rolnik nie moze kupic we wlasnym kraju ziemi, tylko obce gnidy, bo maja pelne walizki pieniedzy na lapowki, tu idzie o Polska przyszlosc rolnictwa, a co za tym idzie ceny zywnosci i jakosc, Polacy otworza galy gdy bedzie za puzno, po trochu nas rozdrapia, niemcy,dunczycy cholendrzy, moski i kler ,obudzicie sie pewnego dnia ale nie w polsce THE END.
- Tu nie chodzi o to,kto jakim ciągnikiem jeździ.,tu chodzi o Polską Ziemię! My Polacy jesteśmy za biedni żeby kupować,np.w Niemczech,czy we Francji, poza tym ich przepisy nie pozwalają na to! Trzeba widzieć trochę więcej niż czubek własnego nosa.Jeżeli ktoś jest "słupe",to jest zdrajcom Polski!Sprzedaż Polskiej Ziemi zdobytej krwią przez naszych przodków,to zdrada!!! Nigdy się już jej nie odzyska!!!
- Kurdę tych w starych ciągniczkach to rozumiem im się nie przelewa, ale jak kogoś stać na jeden z nowszych Fendt-ów, Deut Far-ów, albo John Deer-ów to niech mi nie wmawia że mu źle i pomocy większej potrzebuje, albo że go państwo oszukuje. A ci kolego listonoszu co nie pasuje? Kto ci broni hektar ziemi pod Wersalem kupić, albo pole pod Hamburgiem i jakoś tam nikt nie krzyczy że Premier wszystko sprzedaje. Jesteśmy w uni bo tak chcieliśmy więc nie płaczmy teraz że coś nam nie pasuje.
- PeOwscy cinkciarze mkają zamiar sprzedać wszystko co się da w Polsce, jak nie otwarcie to "na słupa" czyli podstawione osoby. Skurwysyny złodzieje band-Donalda.
- Dołączcie do dyskusji.

Dane:

Widziano: 740 w ods.
Czas: 18m 39s w s.
Ocena: 4 w pkt.

protest rolników w szczecinku part VII 01.02.2013.